Rodzinnie z Leopardem. Lipcowa niedziela pod miastem

Rodzinnie z Leopardem. Lipcowa niedziela pod miastem 16

Biesiada Rodzinna odbędzie się po raz szósty. W tym roku tematem przewodnim będzie, wojsko, militaria i 20-lecie wstąpienia Polski do NATO. Impreza została objęta patronatem honorowym starosty bialskiego oraz wójta gminy.

VI Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej odbędzie się w najbliższą niedzielę (28 lipca) na boisku sportowym. Rozpocznie się o godzinie 14 oficjalnym przywitaniem gości. Chwilę później na scenie będzie można zobaczyć występy wokalne w wykonaniu lokalnych artystów i zespołów. Wystąpi kapela „Caravana” czy też „Kalina z Perkowic”. Swoim talentem zachwyci także Kuba Prokopiuk i Izabela Jaszczuk. Pojawi się też wokalistka z Mińska
Mazowieckiego.

W ciągu dnia z okazji 20-lecia wstąpienia do NATO będzie można na własne oczy zobaczyć jak działają służby mundurowe. Na placu imprezy pojawi się czołg „Leopard”, sprzęt wojskowy oraz stoiska m.in. Policji, Wojskowej Komendy Uzupełnień czy też Wojsk Obrony Terytorialnej. Nie zabraknie pokazu w wykonaniu strażaków. Dzieci będą mogły oddać się szaleństwu w pianie oraz przymierzyć specjalistyczne wyposażenie służb.

Podczas biesiady odbędzie się także charytatywna zbiórka pieniędzy na rzecz wojskowego – Kamila Janika.

Podobnie jak w ubiegłym roku będzie można skorzystać z lotów balonem.

Gwiazdą wieczoru będzie „Kuzyn Zenka”. Jest to młody artysta disco polo. Wykonuje covery znanych przebojów. Ma na swoim koncie także kilka autorskich utworów. Zasłynął głównie dzięki „Disco Rollo”. Jego koncert rozpocznie się około godziny 20.

W godzinach wieczornych uczestników do tańca porwie zespół QSC. Odbędzie się zabawa pod chmurką.

Poza muzycznymi doznaniami organizatorzy zapewnili także inne atrakcje takie jak gastronomia, dmuchańce, przejazdy bryczką, animacje dla dzieci oraz konkursy z nagrodami. Nie obędzie się również bez stoiska pracowni archeologicznej Agafii oraz lokalnego Koła Gospodyń Wiejskich.

Rodzinnie z Leopardem. Lipcowa niedziela pod miastem 17

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Kuzyn wykonuje autorskie utwory głównie, rzadko covery, proponuję kontaktować się z menagerem każdego artysty przed pisaniem takich rzeczy, jeśli Pan/Pani dziennikarz nie był/była na koncercie i chce wiedzieć co artysta gra, a nie gdybać. Kontakt z menagerem [email protected]