Pobili, bo ten stanął w obronie kobiety

Pobili, bo ten stanął w obronie kobiety 16

Powodem agresji miało być zwrócenie im uwagi przez pokrzywdzonego, który stanął w obronie swojej znajomej. Sprawcy bili pięściami i szarpali pokrzywdzonego.  Teraz stanął przed sądem.

Do zdarzenia doszło w połowie listopada w Białej Podlaskiej. – Z relacji zgłaszającego wynikało, że przebywał ze swoją znajomą na parkingu centrum handlowego. Po chwili przyszła tam również grupa nieznanych mu osób. Jeden mężczyzn zaczął wulgarnie zwracać się do kobiety. Początkowo doszło pomiędzy nimi do wymiany zdań. Kiedy zgłaszający stanął w obronie znajomej upominając agresorów, został zaatakowany. Następnego dnia mężczyzna poinformował o wszystkim organy ścigania – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Policjanci ustalili personalia osób, podejrzewanych o udział w zdarzeniu. Okazało się, że są to 17 oraz 19-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

Mężczyźni zatrzymani zostali do wyjaśnienia. Wczoraj usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *