19-letnia kierujaca audi zginęła. Wjechała w ciężarówke

19-letnia kierujaca audi zginęła. Wjechała w ciężarówke 16

Kierujaca samochodem osobowym marki Audi zginęła na drodze krajowej nr 2. Zderzyła się czołowo z ciężarówka. 

-Około godz. 17 w Horbowie Kolonia doszło do wypadku drogowego. Z niewiadomych przyczyn kierujaca audi 19-letnia mieszkanka gminy Tuczna zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z samochodem ciężarowym – mówi podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

19-letnia kierujaca audi zginęła. Wjechała w ciężarówke 1719-letnia kierujaca audi zginęła. Wjechała w ciężarówke 18 19-letnia kierujaca audi zginęła. Wjechała w ciężarówke 19

 

Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest zablokowana. Dla samochodów osobowych wyznaczono objazd. Ciężarówki oczekują na udrożnienie drogi.

 

 

 

Udostępnij!

Komentarze: 11

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Kolejna,która znalazła prawko w czipsach…coraz więcej takich krąży po drogach….żal tylko kierowcy kamiona…

  2. To było do przewidzenia prędzej czy później, tam tak wyprzedzają jak by się spieszyli do porodu osobowki i tiry co raz częściej.Sami się proszą o nieszczęście

  3. POLICJA POWINNA ALBO TAM STAĆ I PILNOWAC PRZY E30 ALBO CO PARE KILOMETROW DAC FOTORADAR !!! OSOBOWKI I TIRY WYPRZEDZAJĄ NA TRZECIEGO !!!! I NA CZOŁÓWKĘ JEŻDŻĄ !!!! ZROBIĆ COŚ Z TĄ DROGĄ !!!

  4. Co wy piszecie za banialuki, śmierć każdego człowieka jest nie powetowaną stratą dla bliskich osób. A policja nie jest od stania i pilnowania a od zapobiegania dwa wypadki są dowodem braku wyobraźni osób w nich uczestniczacych.

  5. Jest tak szereko ze bez problemu nawet i na trzeciego sie wyprzedzi wszystko zalezy od kultury kierowcy z przeciwka, nie ponauczane jade srodkiem nie zjade bo ja krol drogi matize Ludzie

  6. A od kiedy wyprzedzanie na trzeciego jest kultura jazdy?Masz wyznaczony jeden pas do jazdy w jednym kierunku i pas awaryjny który nie służy do jazdy tylko do ewentualnego zatrzymania się podczas awarii.Jeżeli jedzie samochód z przeciwnej strony to nie wyprzedzaj tylko poczekaj a nie pchasz się na czołówkę i zdziwiony ze ktoś nie zjechał.Kultury to Ty się naucz jeśli dla Ciebie wyprzedza ie na trzeciego jest normalne.