Dwa samochody, dwie osoby poszkodowane

Dwa samochody, dwie osoby poszkodowane 16

Około godz. 11 doszło do zderzenia dwóch samochodów. W tej chwili nie są znane szczegóły wypadku. Droga jest zablokowana

W czwartek przed południem doszło do wypadku dwóch pojazdów w okolicy skrzyżowania drogi krajowej nr 2 z ul. Północną. Wstępnie wiadomo, że są dwie osoby poszkodowane. – Z naszych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym Mitsubishi wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującym Audi. Doprowadził tym samym do zderzenia bocznego. Zdarzenie to zakwalifikowano jako wypadek – podkreśla Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Kierowcy musieli uważać na utrudnienia w tym rejonie Białej Podlaskiej. Droga krajowa nr 2 była zablokowana, samochody osobowe są kierowano objazdem ul. Północna – Celników Polskich i Brzeską.

Informację o zdarzeniu dostaliśmy na KONTAKT BP24

Dwa samochody, dwie osoby poszkodowane 17Dwa samochody, dwie osoby poszkodowane 18

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Do ilu jeszcze wypadków musi dojść zanim ktoś w końcu poprzestawia te cholerne słupy latarni drogowych!!! Gdzie jest zachowany tzw. trójkąt widoczności?!?! Słupy i barierki skutecznie zasłaniają drogę…na każdym z tych skrzyżowań jak nie wystawisz pół samochodu na pas ruchu to nie masz w 100% pewności, że nic akurat nie przejeżdża ci przed maską.

  2. DO POLIKARD jak by latarni nie było o byś gadłl za ciemno ??ze mogli by postawić latarnie to trzeba jeźdić ostrożnie i myśleć < jakoś tyle razy tedy jeździłam i jakoś nie miałam nigdy zasłoniętej drogi przez latarnie chyba ze tylko dla ciebie je przestawiaja ?

  3. @benjaminka czy ja pisałem o usunięciu latarni czy o przesunięciu?…typowy polaczek….
    Jak dla mnie to mogłoby ich tam w ogóle nie być. Co mi dają latarnie oświetlające pole?!. Przy skrzyżowaniach owszem tak, jak najbardziej potrzebne tylko w rozsądnej odległości od jezdni… skrzyżowania te są źle zaprojektowane a widoczność jest do duu…i wszystko w temacie.

    1. Jakoś mi tam widoczność nie przeszkadza nie narzekam na nią jest nawet dobra zobacz na inne krzyżówki gdzie jest naprawdę gorsza co idzie za wypadkami szybkość i brawura no i głupota ludzka

      1. @benjaminka….zgadzam się po części…ale zadam kolejny raz podstawowe pytanie o trójkąt widoczności przy drodze gdzie dozwolona prędkość to 90km/h i brak sygnalizacji świetlnej…czy warunek odpowiedniej widoczności jest zachowany?!