25-latek odpowie za pobicie swojego znajomego

25-latek odpowie za pobicie swojego znajomego 16

Z relacji pokrzywdzonego wynika, że do zdarzenia doszło w rejonie jednego z lokali na terenie Białej Podlaskiej. Napastnik uderzał mężczyznę pięściami i kopał go po głowie. Policjanci pracują nad ustaleniem wszystkich okoliczności tej sprawy.

Do zdarzenia doszło w pierwszy weekend maja. Wtedy dyżurny bialskiej komendy otrzymał zawiadomienie o uszkodzeniu ciała mieszkańca Białej Podlaskiej. Zgłaszający poinformował, że sprawca uderzał go pięściami i kopał po głowie.

– Sprawą zajęli się policjanci wydziału kryminalnego. Zatrzymali podejrzewanego w sprawie 25-letniego mieszkańca miasta. W rozmowie z funkcjonariuszami 25-latek tłumaczył, że tego wieczoru mężczyźni wzajemnie zadawali sobie uderzenia – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej komendy.

Wczoraj (13 maja) napastnik został doprowadzony do Prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. Wobec mężczyzny został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Według przepisów sprawcy grozi kara nawet do pięciu lat więzienia.

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Zdaje się, że tylko słabi psychicznie używają przemocy, wśród młodych chłopców jest to bardzo widoczne, czyżby fatalne dzieciństwo? a może i w domu przemoc? Wszystko zaczyna się w domu…….