82-latek zajechał drogę motorowerzyście

82-latek zajechał drogę motorowerzyście 16

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący toyotą 82-latek, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście. W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem doznał obrażeń ciała.

– Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 16.00 na ul. Narutowicza w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Toyota, 82-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej nie ustąpił pierwszeństwa motorowerzyście. 82-latek wykonując manewr skrętu w lewo zderzył się z jadącym z przeciwka motorowerem. Jednośladem kierował 44-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca motoroweru. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez policjantów badanie.

82-latek zajechał drogę motorowerzyście 17

Udostępnij!

Komentarze: 10

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. osoby przechodzące na emeryturę powinny co roku stawiać się obowiązkowo na badania psychotechniczne!!! To jest chore żeby ludzie 90 letni jeździli po drogach raz na ruski miesiąc mając prawo jazdy od II wojny swiatowej.

  2. Kancelaria Notarialna zaprasza wszystkich mądrych komentatorów do składania deklaracji unieważnienia ich prawa jazdy i ubezwłasnowolnienia z dniem przejścia na emeryturę

  3. Pozory często mylą, a ja bardziej boję się dwudziestolatków na drodze,brrr. Prawo jazdy najlepiej tylko po 25 r z.