Adam Abramowicz w nowej roli

Adam Abramowicz w nowej roli 16
fot. archiwum

Adam Abramowicz został nominowany na nowe stanowisko. Tym samym musiał opuścić szeregi PiS-u, a także przestał być posłem RP.

W dniu dzisiejszym Adam Abramowicz zacznie pełnić funkcję Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. Były poseł PiS-u został powołany przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego na to stanowisko, a jego kadencja będzie trwała 6 lat.
Jak mówi: – To jedna 6-letnia kadencja, w czasie której chce zbudować solidną instutucję, która rozwiąże wiele problemów przedsiębiorców. Jedna kadencja daje szansę na niezależne działanie – tak powiedział o swojej misji.

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Przez bodajże 2 kadencje nic nie zrobił dla prostych ludzi to i teraz dla przedsiębiorców też bym się niczego nie spodziewał, ale przepychają go bo pewnie planują z ramienia PIS-u w naszym obrębie obsadzić jakąś nową gębę.

  2. Musieli znaleźć sposób jak go się pozbyć z PiS-u, Trzeba szykować miejsce Prezydenta Białej Podl.. Szkoda gościa.

  3. No no doświadczenie ma we wspieraniu przedsiębiorstw.
    PKS Biała Podlaska tak pięknie wspierał ze teraz trawa bazę zarasta

  4. Pamiętam go jak szliśmy w pochodzie obrony Radia Maryja w Białej Podlaskiej. Szkoda, że tym ruchem usunęli go z PiS-u. Nie jest tajemnicą, że trzeba zrobić miejsce dla wschodzącej gwiazdy PiS-u Prezydenta miasta. Takie życie wymiana pokoleniowa. Pytanie ? Czy Czapski wystartuje w jesiennych wyborach ?