ALO bez przegranego meczu. Dziewczyny zapewniły sobie awans

IMG_3157

Najwyższe miejsce podium, puchar i awans do kolejnego etapu rozgrywek Licealiady zapewniły sobie dziewczęta z bialskiego Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego. Pokonały drużyny z „Platerki” i „Kraszaka”.

W poniedziałek (25 marca) rozegrano finał Licealiady w piłce nożnej dziewcząt. O miano najlepszej drużyny miasta Biała Podlaska walczyły trzy drużyny. W pierwszym starciu zmierzyły się drużyny II LO w Białej Podlaskiej i bialskiego Akademickiego LO. Mecz zakończył się wynikiem 0:3 dla drużyny akademików. Drugi mecz ALO rozegrało z I LO w Białej Podlaskiej. Dziewczęta z ALO ponownie tryumfowały. Mecz o drugi stopień podium stoczyły dziewczęta z I LO i II LO. Zakończył się wynikiem 0:3 dla „Platerki”.

W klasyfikacji końcowej pierwsze miejsce zajęły dziewczyny z ALO z opiekunką Anną Sosnowską. Tuż za nimi na podium stanęła drużyna Małgorzaty Domanowskiej – II LO. Ostatnie miejsce podium przypadło bialskiemu „Kraszakowi”, który trenuje pod okiem Pawła Wałeckiego.

Drużyna ALO tym zwycięstwem zapeaniła sobie awans do rozgrywek rejonowych i puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego. W składzie zagrały: Agata Aderek, Anita Bosak, Julia Chaciówka, Karolina Chwalczuk, Milena Mikołajczuk, Klaudia Oznańska, Dominika Sacharuk, Weronika Słabko, Gabriela Ulatowska, Wiktoria Wojtczuk.

Rozgrywki rejonowe odbędą się 4 kwietnia o godzinie 10 na obiektach PSW w Białej Podlaskiej.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *