Amfetaminy starczyłoby na 250 porcji. Grozi mu do 10 lat więzienia

Amfetaminy starczyłoby na 250 porcji. Grozi mu do 10 lat więzienia 16

Na trop 30-latka wpadli kryminalni z Terespola. Swoje informacje potwierdzili. Mężczyzna posiadał znaczną ilość amfetaminy.

Terespolscy kryminalni pozyskali informację z której wynikało, że 30-letni mieszkaniec gminy Terespol posiada w miejscu swojego zamieszkania substancje psychoaktywne. Zorganizowano przeszukanie podczas którego w jednym z pokoi ujawniono białą substancję w woreczkach. – Po przeprowadzeniu wstępnego badania funkcjonariusze potwierdzili, że jest to amfetamina. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 250 porcji dealerskich tego narkotyku – pisze Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy policji. W jego domu zabezpieczono również puste woreczki i wagę.

30-latka zatrzymano do wyjaśnienia. Funkcjonariusze ustalili także, że nie jest to jedyny zabroniony czyn na jego koncie. Mężczyzna podejrzany jest również o udzielanie narkotyków. Na poczet przyszłych kar i grzywien funkcjonariusze zabezpieczyli od niego gotówkę.

Wobec mężczyzny Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *