Nie dali im papierosa to zaatakowali ich z nożem

Nie dali im papierosa to zaatakowali ich z nożem 16

33-letnia kobieta oraz jej 37-letni znajomy zaatakowali dwóch mieszkańców miasta. Powodem zdarzenia miał być fakt, że pokrzywdzeni nie chcieli poczęstować napastników papierosem. Sprawczyni na miejscu zdarzenia zostawiła swój dowód.

W miniony weekend dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie o bójce do jakiej dojść miało na ulicy Terebelskiej w Białej Podlaskiej. – Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że dwaj mieszkańcy Białej Podlaskiej zaatakowani zostali przez nieznane im osoby. W trakcie zdarzenia mężczyźni doznali obrażeń ciała. Pokrzywdzeni twierdzili, że jeden z nich zaatakowany został przez mężczyznę, drugi zaś przez będącą z napastnikiem kobietę. Sprawcy zadawali im ciosy i kopali. W trakcie zdarzenia kobieta miała używać też noża. Napastnicy zbiegli z miejsca zdarzenia przed przyjazdem patrolu – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze odnaleźli dowód osobisty kobiety, która brać miała udział w zdarzeniu. Ustalono również personalia drugiego z uczestników. Okazało się, że jest to 33-latka oraz 37-letni znajomy, mieszkańcy Białej Podlaskiej. Osoby te zostały zatrzymane do wyjaśnienia. Z rozmowy z nimi wynikało, że powodem zdarzenia miał był fakt, że pokrzywdzeni nie chcieli poczęstować ich papierosem.

Wczoraj 33-latka oraz 37-latek usłyszeli zarzuty. Odpowiadać będą za uszkodzenie ciała pokrzywdzonych. Kobieta odpowiadać będzie w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim okresie odbywała karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwo. Z uwagi na okoliczności sprawy prokurator objął to postępowanie ściganiem z urzędu. Za popełniony czyn grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. A w przypadku czynu popełnionego w recydywie kara ta może zostać zwiększona o połowę.

Nie dali im papierosa to zaatakowali ich z nożem 17

Udostępnij!

Komentarze: 8

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Liberalne prawo tylko rozzuchwala złych ludzi. Zło było jest i będzie, ale musi dostać sprawiedliwą karę, żeby się nie rozprzestrzeniało.

  2. Te, przejezdny komiwojażer ze wsi Nicponiska, mało widziałeś. Biała przy swoich przywarach i niedoskonałościach to jest pikuś przy niektórych polskich miateczkach.

  3. Sranie w banie, nadal placza sie po osiedlu Terebelska zaczepiajac ludzi i chlejac na osiedlu. Tak zostali zatrzymani!!

  4. Chodzą te wywłoki ciągle pijane i zaczepiają przechodniów, szukając tylko zwady i błahego pretekstu do pobicia. Najwidoczniej wolność jej nie służy. Więc wracaj do Z. K. aspołeczna patologio!