Anty-miłosny seans z okazji walentynek

1200x500px–02-15 Marato

Nie wszyscy są fanami komedii romantycznym. Bialskie kino przygotowało coś dla miłośników grozy.

Już w ten piątek (15 lutego) rozpocznie się maraton “antywalentynkowy”. Od godziny 23 zaczną się trzy seanse filmowe. Horrory, które będzie można zobaczyć to “Zabij i żyj” oraz “Mrok”. Maraton zakończy premiera filmu pt. “Zakon Świętej Agaty”.

„Zabij i żyj” to film opowiadający o wyjeździe nad jezioro. Okazją do wycieczki była pierwsza rocznica ślubu pary. Dla Jackie i Julesa zamieni się jednak w makabryczną walkę o życie.

Drugi film pt. „Mrok” to produkcja z ubiegłego roku. Horror opowiada o nieumarłej nastolatce ukrywającej się w lesie. Pewnego razu nastolatka spotyka tam niewidomego chłopca z którym nawiązuje bliską więź. Ich przyjaźń zacznie zbierać jednak krwawe żniwo.

„Zakon Świętej Agaty” przeniesie widzów w bardzo mroczny klimat. Opowiada o historii młodej, ciężarnej kobiety, która znajduje schronienie w klasztorze w Georgii. Zakonnice przyjmują ją i obiecują pomoc, ale w zamian oczekują bezwzględnego przestrzegania reguł zgromadzenia i wyrzeknięcia się zepsucia, jakie niesie ze sobą „zewnętrzny świat”. Kobieta – Mary, zgadza się na warunki zakonnic. Po pewnym czasie azyl, który znalazła zaczyna odsłaniać swoje najskrytsze, mroczne tajemnice i mrożącą krew w żyłach naturę. Mary będzie próbowała uwolnić siebie i nienarodzone dziecko spod kontroli demonicznej matki przełożonej.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *