Reklama

Busem objechali świat. Opowiedzą o swojej przygodzie

Odwiedzili już ponad 50 państw na pięciu kontynentach, podróżując starym kolorowym busikiem. Dziennie wydają średnio tylko osiem dolarów. Karol i Ola Lewandowscy zawitają niebawem do Międzyrzeca Podlaskiego.



Spotkanie z podróżnikami zaplanowano na sobotę (19 stycznia) o godzinie 18 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Międzyrzec Podlaski przy ulicy Warszawskiej 37. Goście opowiedzą o swojej wyprawie do Kanady i na Alaskę.



Ola i Karol Lewandowscy są blogerami i od ośmiu lat podróżują po świecie swoim kolorowym busem. Średnio poza domem są 6-8 miesięcy w ciągu roku. W pewien sposób jest to ich plan na życie. Na swoim blogu dzielą się przygodami oraz poradami, jak tanio podróżować. Wydali też trzy książki, które stały się bestsellerami.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości