Reklama

Międzyrzecki alpinista opowie o swoich wyprawach

Alpinista Arek Pawłowski pochodzi z Międzyrzeca Podlaskiego. Wkrótce będzie można przyjść na spotkanie z nim i dowiedzieć się więcej o jego podróżach.



Spotkanie z podróżnikiem i alpinistą Arkiem Pawłowskim odbędzie się 20 października o godzinie 17 w sali kina "Sława" w Międzyrzecu Podlaskim. Podróżnik opowie o swojej wyprawie w góry Pamir i przedstawi uczestnikom zdjęcia w wypraw.



Arek Pawłowski urodził się w Międzyrzecu Podlaskim i tam też uczęszczał do liceum. Ma 34 lata. Jest geografem i alpinistą. Swoje podróże łączy z zainteresowaniami kulturowymi i fotografią. Ma na koncie wiele zdobytych szczytów, m.in. Pik Lenina, Demawend, zimowy Elbrus, Kaukaz Grossglockner oraz przejścia wspinaczkowe w Alpach i Tatrach. O swoich pasjach i podróżach pisze na blogu i facebookowym profilu.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości