Reklama

„Na podwójnym gazie” przez miasto i wsie. Pijani kierowcy poniosą konsekwencje

Przez trzy dni w ręce policjantów „wpadło” czterech pijanych kierowców. Rekordzista miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.



W miniony piątek (5 października) w Sitnie mundurowi zatrzymali 56-latka z gminy Międzyrzec Podlaski, który kierował motorowerem będąc pod wpływem. Badanie wykazało, że miał 1,8 promila.



Podobny wynik uzyskał 41-latek z gminy Tuczna, który został zatrzymany w sobotę (6 października) w Łomazach. Podczas kontroli okazało się dodatkowo, że kierowca prowadził auto nie mając uprawnień do kierowania.



Tego samego dnia w Kopytowie-Kolonii policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca gminy Kodeń, który kierował motorowerem mając w organizmie prawie promil alkoholu.



Niechlubny rekordzista to 38-latek z Białej Podlaskiej. Mężczyzna w niedzielę (7 października) został zatrzymany na terenie miasta. Podczas kontroli wyszło na jaw, że bialczanin prowadził w stanie nietrzeźwości. Miał ponad 2 promile.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości