Reklama

Obywatele Rumunii handlowali podróbkami

W ubiegły wtorek (10 marca) policjanci zatrzymali do kontroli na terenie gminy Zalesie samochód marki Dacia. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że podróżujący nim mężczyźni wprowadzają do obrotu "nielegalny sprzęt".



Podczas zatrzymania, okazało się, że przypuszczenia policjantów okazały się słuszne. We wnętrzu pojazdu ujawnili osiem pił spalinowych z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek. Autem podróżowali trzej obywatele Rumunii w wieku od 19 do 48 lat.



Mężczyzn zatrzymano do wyjaśnienia. "Nielegalny towar" trafił do policyjnego depozytu. Dzisiaj (12 marca) mężczyźni usłyszeli zarzuty oraz przyznali się do winy. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tej sprawy. Zgodnie z ustawą przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat dwóch.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości