Reklama

"Fajki" zostały na granicy. Kolejny szmugiel nie wypalił

Przemytnicy mają mnóstwo pomysłów, jak przez granicę przewieźć nielegalny towar. Jednym z nich jest na przykład ukrycie „lewych” papierosów w butli gazowej. Na takie rozwiązanie zdecydował się 29-letni kierowca Jeepa.

Kontrola samochodu, który prowadził mężczyzna, zakończyła się znalezieniem przez funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej niemal 600 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Rewizja osobowego Jeepa została przeprowadzona w minioną środę (16 stycznia) na przejściu granicznym w Sławatyczach. Początkowo mundurowi ujawnili 100 paczek, które schowane były w przerobionych podłużnicach i belce łączącej podłużnice. Ich podejrzenia wzbudziła również butla gazowa, dlatego postanowili wymontować ją i prześwietlić urządzeniem RTG. Okazało się, że wewnątrz butli ukryte było prawie pół tysiąca paczek papierosów.

Za kierownicą auta siedział 29-letni obywatel naszego kraju. Mężczyzna nie chciał składać żadnych wyjaśnień. Nielegalny towar oraz pojazd przystosowany do przemytu zatrzymano.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości