Policyjna grupa "Speed" otrzymała gratulacje. Od początku roku ujawnili ponad 1300 wykroczeń na drogach. Większość z nich związana była z nadmierną prędkością.
W bialskiej komendzie policji odbyło się spotkanie kierownictwa z policjantami grupy "Speed". Wojciech Czapla pełniący obowiązki komendanta pogratulował mundurowym skuteczności działań w walce o bezpieczeństwo na drogach. Głównym zadaniem grupy "Speed" jest przeciwdziałanie niebezpiecznym zachowaniom na drogach. Od początku tego roku, funkcjonariusze zarejestrowali ponad 1300 wykroczeń. Zatrzymali też uprawnienia 32 „piratom drogowym".
- Nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Pomimo wielu apeli nie wszyscy kierowcy respektują obowiązujące przepisy. Szczególne zadania w zakresie poprawy bezpieczeństwa na drodze mają policjanci grupy Speed powołanej w lipcu ubiegłego roku - pisze Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy KMP w Białej Podlaskiej.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!