Celem konkursu jest popularyzacja książek i czytelnictwa, rozwijanie aktywności i kreatywności twórczej dzieci oraz wzmocnienie więzi międzypokoleniowych.
Gminna Biblioteka Publiczna w Łomazach zaprasza do udziału w konkursie literacko-plastycznym pt. "Moja opowieść" na kartach teatru Kamishibai. W konkursie mogą brać udział dzieci oraz rodzice i inni członkowie rodziny. W konkursie chodzi o to, aby stworzyć ilustrowane karty z tekstem na odwrocie do obrazkowego teatru.
Opowiadania kamishibai mogą być tworzone indywidualnie, w parach, lub rodzinnie. Mogą one powstawać w oparciu o przeczytaną książkę, oryginalne pomysły i przeżycia.
Konkurs trwa do 31 stycznia. Podpisane prace należy przynieść do Gminnej Biblioteki Publicznej w Łomazach lub wysłać na adres e-mail [email protected].
Więcej informacji na facebooku na profilu Gminna Biblioteka Publiczna w Łomazach.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!