Reklama

Smakowity konkurs. Nagrodzą najlepsze potrawy z ziemniaka

Wśród przygotowywanych przez Ciebie specjałów są dania z ziemniaków? Weź udział w konkursie  organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej. Do 20 października trwa termin zgłoszeń.



Uczestnikami konkursu mogą być osoby, które ukończyły 18 lat, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszenia z terenu gminy Leśna Podlaska. Rozstrzygnięcie planowane jest na 28 października. Wtedy też będzie odbywał się Dzień Pieczonego Ziemniaka w Gminnym Ośrodku Kultury w Leśnej Podlaskiej.



Aby wziąć udział w konkursie należy do 20 października złożyć formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go na adres GOK (ul. Bialska 30, Leśna Podlaska) lub telefonicznie pod nr tel. 83 345-07-45, 83 545-07-56 lub 515-055-899.



Potrawę należy dostarczyć na miejsce oficjalnego rozstrzygnięcia w dniu  konkursu (28 października) do godziny 15. Każdy uczestnik może przygotować do oceny tylko jedno danie z ziemniaka.



ZOBACZ TAKŻE: Regulamin
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości