Reklama

Szukała go policja. Wpadł z amfetaminą podczas interwencji

Poszukiwany 35-latek wpadł kiedy przyszedł na miejsce zgłoszonej przez znajomych interwencji. Dodatkowo mundurowi ujawnili przy nim woreczek z amfetaminą. O dalszym losie 35-latka zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.



Wczoraj po południu policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego bialskiej komendy wezwani zostali na interwencję. - Kiedy dotarli pod wskazany adres i rozpoczęli czynności przyszedł tam również mężczyzna, który nie był uczestnikiem zdarzenia. Mundurowi szybko ustalili, że jest to 35-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo przeciwko mieniu - podkreśla podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.



W trakcie wykonywanych czynności z 35-latkiem znaleziono u niego woreczek z białym proszkiem. Okazało się, że to amfetamina. Nielegalne środki zostały zabezpieczone natomiast mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj 35-latek usłyszał zarzut. Odpowiadał będzie za posiadanie substancji psychoaktywnej. Za ten czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.



Jeszcze dzisiaj mężczyzna trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące za popełnione wcześniej przestępstwo.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości