Reklama

W ciągu doby przybyło 5 osób. Oczekują na wyniki [MAPA WOJEWÓDZTWA]

Według danych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie na terenie miasta i powiatu bialskiego ostatniej doby przybyło pięć osób, które z podejrzeniem koronawirusa są hospitalizowane. Na terenie lubelskiego już osiem osób ozdrowiało. 



Lubelski sanepid przedstawił liczby związane z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19. Minionej doby przybyło pięć osób, które są podejrzane o zakażenie i przebywają w szpitalu. Na tą chwilę w Białej Podlaskiej i powiecie bialskim na kwarantannie domowej przebywa 428 osób. 354 osoby są objęte nadzorem epidemiologicznym.



Dzień również podsumowują przedstawiciele wojewody. - Dane dotyczące sytuacji wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2, na dzień 28 marca na terenie województwa lubelskiego: liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia – 32; liczba osób poddanych kwarantannie – 6815; Liczba osób objęta nadzorem epidemiologicznym – 4989 oraz liczba przypadków zakażenia  potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi – 85/3 (wszystkie przypadki potwierdzone/ osoby zmarłe) - informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody.





 
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości