Audi uderzyło w ciężarówkę. Jedna osoba została ranna

Audi uderzyło w ciężarówkę. Jedna osoba została ranna 16

Do wypadku doszło wczoraj na krajowej „dwójce”. W wyniku zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki do szpitala trafiła jedna osoba. Policjanci pracują nad ustaleniem wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Wypadek miał miejsce wczoraj (15 maja) około godziny 13 w Krzewicy (gm. Międzyrzec Podlaski). – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Daf, wykonując na skrzyżowaniu manewru skrętu w prawo, zjechał do lewej krawędzi jezdni. Wówczas jadące za nim audi uderzyło w bok skręcającego tira, doprowadzając do zderzenia – wyjaśnia podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej komendy.

Za kierownicą osobówki siedział 69-latek z powiatu siedleckiego, natomiast ciężarówkę prowadził 56-letni mieszkaniec powiatu buskiego. W chwili zdarzenia obaj panowie byli trzeźwi. Obrażeń ciała doznał kierowca audi.

Audi uderzyło w ciężarówkę. Jedna osoba została ranna 17

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. wg. mnie brak wyobraźni u 69 letniego pana…jeżeli kierowca ciężarówki miał włączony kierunkowskaz, zwolnił przed wykonaniem manewru to chyba nie trudno się domyśleć, że na ciasnym łuku będzie musiał wyjechać dalej żeby złamać skład.
    Niestety nie uczą perspektywicznego myślenia na kursach tylko przygotowują do zdania egzaminu.

  2. Nie mogę się powstrzymać od tego komentarza. Niech kierowcy ciężarówek używają trochę więcej wyobraźni . Niech włączają kierunki dużo wcześniej przed skrzyżowaniem jeżeli mają zamiar łamać się i zajeżdżać przeciwlegly pas ruchu . Niestety ale kierowcy ciezarowek bardzo często tak robią i do tego włączają kierunkowskazy o wiele za późno. Oczywiście nie zwalnia to osoby jadące za poprzedzającym pojazdem o utrzymanie należytej odległości. Tyle w temacie chciałem dodać. LUDZIE UWAZAJCIE NA DRODZE I WLACZAJCIE WCZESMIEJ KIERUNKI. To BAARDZO DUZO DAJE !!!