Auto skradzione we Włoszech trafiło w ręce bialskich policjantów

Auto skradzione we Włoszech trafiło w ręce bialskich policjantów 16

Samochodem wartym około 70 tys. zł podróżował 32-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Mundurowi pracują nad ustaleniem wszystkich okoliczności zdarzenia.

Wczoraj (7 lutego) policjanci z komendy miejskiej odzyskali osobowego Fiata 500, który został skradziony na terenie Włoch. 32-letni bialczanin, który siedział za kierownicą auta przyznał, że samochód kupił pod koniec grudnia na terenie innego państwa. Mundurowi ustalają teraz dokładne okoliczności tej sprawy, a fiat został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.

– Pamiętajmy, aby przed zakupem samochodu sprawdzić nie tylko jego stan techniczny, ale również to czy auto pochodzi z legalnego źródła.  Przez zakupem warto skontaktować się z najbliższą jednostką policji, by upewnić się, że pojazd nie figuruje w policyjnej bazie danych – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej komendy.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Tym panom o arabskich rysach twarzy tak dobrze z oczu patrzalo. Jak inżynierowie emigranci mogliby być nieuczciwi w kraju który udzielił im schronienia.

  2. Wydać tyle kasy i nie sprawdzić nr vin (koszt 50zł) ? Albo sam maczał palce w tej kradzieży albo głupi do potęgi n.