Awanturny autostopowicz już w areszcie

Awanturny autostopowicz już w areszcie 16

Mieszkaniec gminy Piszczac wbiegał na jezdnię chcąc „zabrać się na stopa”. Po nieudanych próbach uszkadzał samochody.

W niedzielę dyżurny terespolskiego komisariatu policji odebrał nietypowe zgłoszenie. Z relacji mężczyzny wynikało, że nieznajoma osoba wybiega na ulicę chcąc zatrzymać pojazdy. Kiedy nie udaje mu się ich zatrzymać, próbuje je uszkodzić.

Na miejsce zadysponowano patrol, który potwierdził zgłoszenie. Zatrzymano tam na gorącym uczynku 19-letniego mieszkańca gminy Piszczac. Znajdował się tam również zgłaszający, który oświadczył, że 19-latek w taki właśnie sposób uszkodził drzwi jego samochodu.

Pokrzywdzony wyjaśnił policjantom, że próbował wyminąć nastolatka gdy ten wybiegł na ulicę. 19-latek w tym czasie kopnął w jego auto. Wartość strat oszacowana została na kwotę około tysiąca złotych. 19-latek zatrzymany został do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

Awanturnik usłyszał zarzuty i przyznał się do nich. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Zniszczenie mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Awanturny autostopowicz już w areszcie 17

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Takie drzwi u Piotrowskiego na szrocie kupi za stówkę. Tysiąc zeta to cała ta furmanka nie jest warta. AUDI – analogowe urządzenie do insemi… . Tdi tylko tdi. Jaki Piszczac takie auta. .

  2. Hieniu to nie ałdi to jakiś renault. Tam w Piszczacu renaulty to bardzo popularne wozy. Tak Hieniu to nie ałdi tedei tym razem nie masz racji.