AZS AWF zawalczy o kolejne punkty

AZS AWF zawalczy o kolejne punkty 15

Po potknięciu w Przemyślu szczypiorniści z Białej Podlaskiej postarają się wrócić na właściwe tory i pokonać MKS Wieluń.

28 kwietnia liderowi pierwszoligowych rozgrywek nie udał się wyjazdowy mecz z Czuwajem Przemyśl. Pomimo wyrównanej gry, gospodarze w końcówce zachowali więcej sił i ostatecznie wygrali z bialczanami 29:26. W sobotę 5 maja akademicy będą mogli zdobyć kolejne punkty w spotkaniu z MKS Wieluń. Przyjezdni w tym sezonie prezentują się przeciętnie, gdyż z 38 punktami zajmują siódme miejsce w rozgrywkach. W ostatnim meczu goście wygrali z Anilaną Łódź oraz ulegli minimalnie KSSPR Końskie.

Szczypiorniści z Wielunia potrafią być groźni nawet dla najlepszych o czym przekonali zarówno bialczanie, jak i piłkarze ręczni SPR PWSZ Tarnów. W 22 kolejce tarnowianie wprawdzie wygrali u siebie 35:33, jednak musieli w końcówce gonić wynik, aby uniknąć niespodziewanej porażki. 12 lutego w meczu w Wieluniu akademicy z Białej Podlaskiej stracili punkty minimalnie ulegając MKS 35:34. Sympatycy bialskiej ekipy liczą na rewanż i kolejne punkty niezbędne do walki o zwycięstwo w rozgrywkach. Jak na razie AZS AWF dzierży pozycję lidera, jednak SPR PWSZ Tarnów ma tyle samo punktów, ale jeden mecz do rozegrania więcej.

Mecz zostanie rozegrany w hali widowiskowo – sportowej AWF-u przy ul. Stanisława Marusarza 8. Początek o 18. Wstęp wolny.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *