AZS PSW wreszcie zagra na swoim stadionie

AZS PSW wreszcie zagra na swoim stadionie 16
W najbliższą sobotę w ramach 21 kolejki Ekstraligi do Białej Podlaskiej przyjadą futbolistki Olimpii Szczecin.
Gospodyniom sobotniego meczu z pewnością zależy na zwycięstwie. Białczanki postarają się przerwać złą passę dwóch porażek z rzędu. W ostatnim meczu pechowo uległy łódzkiemu UKS SMS 1:2 tracąc bramki w końcówce.

W zupełnie innych nastrojach do sobotniej rywalizacji przystąpią przyjezdne. Szczecinianki w ostatnim starciu sprawiły miłą niespodziankę swoich sympatykom pokonując lidera – Medyka Konin.

Obydwie ekipy rywalizują o awans do pierwszej szóstki, co z kolei pozwala walczyć w grupie mistrzowskiej. Jak dotąd większe szanse mają na to zawodniczki ze Szczecina, które zajmują siódme miejsce w tabeli. Białczanki są dziewiąte, ale ewentualna wygrana znacznie zbliżyłaby je do sobotnich rywalek zwłaszcza, że będą miały do rozegrania jeden mecz więcej. Tym co może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść podopiecznych  Michała Kwietnia, jest fakt, iż po raz pierwszy w rundzie wiosennej zagrają na swoich stadionie. Jak dotąd domowe mecze futbolistki AZS PSW rozgrywały na obiekcie miejscowego MKS Podlasie.

Mecz zostanie rozegrany w Wielką Sobotę 31 marca o godzinie 10.30 na boisku kompleksu sportowego przy ulicy Sidorskiej 105.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *