Będą mówić o rzadkich nowotworach

Będą mówić o rzadkich nowotworach 16

Bialski szpital zaprasza do udziału w ważnym wydarzeniu. Już jutro rozpocznie się konferencja, na której zagoszczą wybitni naukowcy i lekarze specjaliści. Będzie to okazja nie tylko do ciekawej dyskusji, ale również do pogłębienia wiedzy praktycznej.

Organizatorami I Konferencji Praktyka Ginekologa Onkologa „Rzadkie Nowotwory Macicy” są Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej oraz Polskie Towarzystwo Ginekologii Onkologicznej. Wydarzenie rozpocznie się już jutro (6 grudnia) i potrwa dwa dni. Odbędzie się ono w auli budynku CD-A WSzS przy ulicy Terebelskiej 57-65.

Będą mówić o rzadkich nowotworach 17

Będą mówić o rzadkich nowotworach 18

ZOBACZ TAKŻE: Więcej informacji

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. moja teściowa miała raka ( może ma) …… pozbyła się go na 10 lat ….. i wrócił ze zdwojoną siłą przed świętami w 2017 r. I lekarze powiedzieli ze nie są w stanie już jej pomóc w Poznaniu> Pozostaje wiara ze może Warszawa… Wszyscy modliliśmy się( to ukoiło nam ból) był płacz i zgrzytanie zębów , podjęła leczenie w Warszawie .Jest zdrowa !!!!! Czuje się bdb .Nie brała chemii bo na tego bydlaka chemia ponoć nie działa .Tylko lampy , chirurgia i olej CBD 5% essenz 3 buteleczki w miejscu .. kupiliśmy w Sklepie konopnym na ul . Ratajczaka w Poznaniu … niechciałbym robić reklamy ale jak ma to komuś pomoc to wysyłają