Będą mówić o zdrowym odżywianiu

Będą mówić o zdrowym odżywianiu 16

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się m.in. na temat właściwego sposobu odżywiania w profilaktyce przeciwnowotworowej, a także poznają praktyczne wskazówki czytania etykiet na produktach spożywczych.

Konferencja „Zdrowy styl życia – profilaktyka przeciwnowotworowa” odbędzie się we wtorek (26 marca) o godz. 10 w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego w Białej Podlaskiej z siedzibą w Grabanowie. Kwadrans po powitaniu uczestników szkolenia dr Iwona Gładysz z Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej opowie na temat właściwego sposobu odżywania w profilaktyce przeciwnowotworowej.

Następnie na godz. 11.30 zaplanowano półgodzinną przerwę kawową, po której przyjdzie czas na wykład Szymona Chwesiuka z Manufaktury Cieleśnica. Zdradzi on praktyczne wskazówki czytania etykiet na produktach spożywczych. Po tym Jolanta Paczóska z bialskiego Klubu Fitness FORMA będzie mówić o wpływie ćwiczeń fizycznych na stan zdrowie. O 13 nastąpi podsumowanie oraz dyskusja. W programie znalazły się również pokaz wiosennego makijażu oraz degustacja produktów tradycyjnych.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *