Będzie Akcent i DeMono

Będzie Akcent i DeMono 16

Już niebawem nadbużańską sceną zawładną folkowo-rockowe brzmienia. Uczestnicy imprezy nie będą mogli narzekać na nudę tego dnia.

W sobotę (23 czerwca) i niedzielę (24 czerwca) na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Mielniku odbędą się XXVII Dni Mielnika. Pierwszy dzień imprezy przeniesie słuchaczy w świat nowoczesnego folku połączonego z rockiem. O godzinie 17 na scenie wystąpi zespół Mitra, znany z takiego hitu jak „Cofnąć czas” lub „Kocham czy nienawidzę”.

Tuż po nich o godzinie 18.15 wystąpi legenda disco polo – Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Swoją karierę rozpoczął w 1989 roku, a mimo to utrzymuje się na wysokich pozycjach list przebojów aż po dziś dzień. Ostatnimi czasy słynie z utworów „Przez twe oczy zielone”, „Życie to są chwile” oraz „Przekorny los”.

O godzinie 19.15 na scenę wejdą dzieci, podopieczni warsztatu muzycznego GOKSiR w Mielniku. Zaprezentują swoje umiejętności wokalne. O 19.30 wystąpi Witek Muzyk Ulicy. Artysta w swojej twórczości bazuje na muzyce folkowej, popowej oraz rockowej. W jego repertuarze można znaleźć takie utwory jak „Rzucę Ciebie, rzucę nas” oraz „Futbol, futbol show 2018”. Utwór ten został napisany na tegoroczny mundial. Witek współtworzył go ze studentami bialskiego AWF.

O 20.30 na scenie pojawi się Urszula Dorosz, uczestniczka preselekcji TVP1 Konkursu Eurowizji dla dzieci. Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru będzie zespół De Mono. Na scenie istnieją od 1987 roku. Ich wokalistą jest dobrze znany już Andrzej Krzywy. Grają muzykę rockową połączoną z popem. Ich najbardziej znane utwory to „Póki na to czas”, „Statki na niebie” czy też „Wszystko jest na sprzedaż”. Po ich występie będzie można obejrzeć pokaz fajerwerków oraz bawić się do rana z DJ’em.

Niedzielna część imprezy przebiegnie nieco spokojniej. O godzinie 11 na tym samym kompleksie sportowo-rekreacyjnym zaplanowano biegi. Uczestnicy będą mogli wystartować na dystansie 10 i 5 kilometrów oraz 1000 i 500 metrów.

Będzie Akcent i DeMono 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *