Będzie pokaz rolniczych nowości. Przetestuj i kup

Będzie pokaz rolniczych nowości. Przetestuj i kup 16

Wystawy i pokazy pracy maszyn rolniczych, jazdy testowe, szkolenia, porady fachowców – to wszystko będzie się działo już niedługo w jednym miejscu i czasie. Wydarzenie organizowane przez firmę „Master” to dobra okazja do przetestowania i zakupienia sprzętu.

Dziesiąta edycja pokazów MASTER „Przetestuj i kup!” rozpocznie się w najbliższą niedzielę (19 maja) o godzinie 11 przy punkcie sprzedaży firmy „Master Płodowscy i wspólnicy” w Białej Podlaskiej (przy obwodnicy – droga dojazdowa od skrzyżowań z ulicami Terebelską lub Sitnicką).

W programie wydarzenia znalazły się m.in. jazdy testowe sprzętem pokazowym z możliwością jego zakupu w atrakcyjnej cenie. Ponadto osoby, które zjawią się na pokazach będą miały szansę zasięgnąć porad odnośnie naborów wniosków z ARiMR czy dowiedzieć się czegoś na temat środków i maszyn wspomagających uprawę gleby i codzienne obrządki. W planie są również konkursy – „perfekcyjny gospodarz” i „mały perfekcyjny gospodarz z fantazją” to tylko niektóre z nich.

Coś dla siebie znajdą również najmłodsi. Dla nich przewidziano bezpłatną zabawę w kąciku dla dzieci, sztuki plastyczne, naukę skręcania baloników i duży dmuchany basen ze zjeżdżalnią i piłeczkami. Nie zabraknie też występów artystycznych. Tego dnia przed publicznością zaprezentuje się Oliwia Spychel, zakochana w kulturze ludowej młoda skrzypaczka.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Biała24 – bp24.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Wydarzenie na Facebooku

Będzie pokaz rolniczych nowości. Przetestuj i kup 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *