Będzie rodzinnie i na sportowo

Będzie rodzinnie i na sportowo 15

Pogoda dopisuje, a co za tym idzie, jest to dobra okazja do spędzenia czasu na różnego rodzaju festynach. Takie wydarzenie już w najbliższym czasie organizuje bialska „Piątka”. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Biała24 – www.bp24.pl.

Rodzinny Piknik Integracyjny zaplanowano na najbliższy wtorek (19 czerwca) przy Szkole Podstawowej nr 5 w Białej Podlaskiej. Od godziny 8.30 uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej i gimnazjum czeka spotkanie organizacyjno-porządkowe w salach. Pół godziny później przyjdzie czas na rozgrzewkę taneczną, którą poprowadzi instruktor tańca z Dance&Fun. Po rozgrzewce nastąpi podział na grupy wiekowe.

Od 9.30 do 12 uczniowie klas 0-IV spędzą czas na zajęciach sportowo-rekreacyjnych w plenerze. Będą zabawy na dmuchanym placu zabaw, mała olimpiada, bieg za liderem i sporty rozrywkowe. Ponadto na dzieci czeka malowanie twarzy, zabawy przy muzyce Dance & Fun czy strefa relaksu na piasku. Będzie również możliwość odwiedzenia wielu stoisk np. z rękodziełem, z loterią fantowa czy z przekąskami i balonami.

Jeśli chodzi o uczniów klas V-VI, od godziny 9.30 do 11.30 wezmą udział w sztafecie naukowej na hali sportowej. Ponadto do godziny 12.30 również będą mogli skorzystać z takich samych atrakcji jak ich młodsi koledzy.  Uczniowie klasy VII od .30 do 11.30 zagrają w grę miejską. Następnie czeka na nich piłkarski dart, łuki oraz ścianka-rzepy.

Z kolei młodzież z gimnazjum od 9.30 do 12.30 zmierzy się w turnieju dzikich drużyn. Podobnie jak uczniowie młodszych klas, ci również mogą skorzystać ze wcześniej wspomnianych zabaw czy zakupić coś na stoiskach. Na godzinę 11.30 zaplanowano pokaz gruby tanecznej Kontra na hali sportowej.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *