Będzie spływ z okazji dnia dziecka

Będzie spływ z okazji dnia dziecka 16

Uczestnicy spływu kajakowego będą mieli do pokonania trasę liczącą około dziewięć kilometrów długości. Po dotarciu na miejsce w planie są gry i zabawy, animacje z wodzirejem Fantomaszem, przejażdżki konno, a także ognisko.

Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka zaprasza na Kajakowy Dzień Dziecka. Spływ rzeką Zielawą odbędzie się w sobotę (1 czerwca). Uczestnicy zostaną podzieleni na trzy grupy, które wystartują kolejno o godzinie 9, 12 i 17. Trasa rozpocznie się w Studziance (przy tamie na Szenejkach), a zakończy w Ortelu Królewskim. Dopłynięcie do miejsca docelowego zajmie uczestnikom około 2,5 godziny. Powrót należy zorganizować we własnym zakresie.

Dzieci (do 16 lat) ze Studzianki mogą wziąć udział bezpłatnie, natomiast dla pozostałych osób cena wynosi 30 zł. Organizatorzy zapewniają opiekę instruktora na trasie, ubezpieczenie, pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny w świetlicy w Studziance. Zapisy i zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 501-266-672 bądź mailowo pod adresem [email protected].

Będzie spływ z okazji dnia dziecka 18

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *