Bez zezwoleń wytwarzał alkohol. Grozi mu rok więzienia

Bez zezwoleń wytwarzał alkohol. Grozi mu rok więzienia 16
fot. KMP Biała Podlaska

Funkcjonariusze weszli na posesję 61-latka i potwierdzili informacje, które otrzymali. Zabezpieczyli w piwnicy aparaturę i nielegalnie wytworzony alkohol.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej weszli na teren jednej z posesji w Białej Podlaskiej. Z informacji, którą uzyskali wynikało, że 61-latek produkuje tam nielegalnie alkohol.

W piwnicy domu funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli aparaturę do wytwarzania alkoholu. Było tam też 17 litrów wytworzonego trunku oraz beczki z zacierem.

Policjanci badają szczegóły sprawy. Ze względu na to, że mężczyzna nie posiadał zezwolenia na produkcję, jego czyn traktowany jest jako przestępstwo zagrożone karą do roku pozbawienia wolności.

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Maja bandyte. Świat stał się bezpieczniejszy… Ale na ślubie dziecka komendanta i celników bimbru na pewno nie będzie..

    1. Hipokryzja tego durnego kraju. Funkcjonariusze zamkną za to ale na weselu córki bimber będzie. Co za idiotyzm. Pogonic ten PiS czy po! Ludzie