Bezpłatne badanie wzroku [REKLAMA]

Bezpłatne badanie wzroku [REKLAMA] 15
Artykuł sponsorowany*

Specjalistyczne badanie wzroku o wartości 100 zł, teraz w Okularium w Białej Podlaskiej całkowicie za darmo! Zadzwoń i umów się już dziś!

Tylko do 2 Sierpnia w salonie optycznym Okularium w Białej Podlaskiej przy ul. Plac Wolności będzie wyjątkowa możliwość skorzystania z bezpłatnego specjalistycznego badania dna gałki ocznej. Badanie przeprowadzane jest nowoczesnym urządzeniem Easy Scan i pozwala ono na wczesne wykrycie chorób oczu, zwłaszcza jaskry, i szybkie postawienie diagnozy. Należy pamiętać, że wczesne rozpoznanie zmian narządu wzroku stanowi klucz do udanego leczenia, które zapewnia utrzymanie dotychczasowej jakości życia oraz niezależności do późnego wieku.

To niezwykła okazja, ponieważ takie badanie z reguły jest dość kosztowne, a kolejki do specjalistów bardzo długie. W naszym mieście koszt takiej prywatnej wizyty u lekarza okulisty wynosi co najmniej 100 zł. Dodatkowo, nie każdy gabinet okulistyczny posiada tak nowoczesną i prezyzyjną aparaturę do przeprowadzania tego typu badań. Optometryści z salonów optycznych Okularium posiadają fachową wiedzę w zakresie obrazowania i diagnostyki chorób oczu, a samo badanie trwa krótko i jest całkowicie bezbolesne. Co najważniejsze, badanie jest teraz bezpłatne dla wszystkich klientów salonu Okularium.

W imieniu właścicieli firmy i całej załogi salonów Okularium, serdecznie zapraszamy!

Salon optyczny Okularium

ul. Plac Wolności 1

21-500 Biała Podlaska

Tel. (83) 344 40 46

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *