Bialczanki inspirują. Szykuje się impreza dla seniorów

Bialczanki inspirują. Szykuje się impreza dla seniorów 16
Wydarzenie zostanie zorganizowane z okazji Dnia Kobiet. Z tego względu tematyka spotkania będzie poświęcona głównie płci pięknej.
Spotkanie integracyjne zaplanowano na 19 marca o godzinie 13 w sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury przy ulicy Brzeskiej 41. W programie znalazł się m.in. wykład „Sprawny umysł przez całe życie?”, który wygłosi Elżbieta Buczyńska, trener Szkoły Szybkiego Czytania i Uczenia się „TUBAJ”.

Ponadto zaplanowano występy artystyczne seniorów „Tylko dla pań” i występ Angeliny Pipper „Piosenki, które lubimy”. Podczas spotkania zostanie też wygłoszony drugi wykład na temat „Profilaktyki zdrowotnej w życiu kobiety”. Poprowadzi go dr Ewa Czeczelewska, rzecznik praw pacjenta bialskiego szpitala i ambasador programu „Damy Radę”. Zaplanowano również integrację przy muzyce, o która zadba zespół „Antykwariat”.

Imprezie towarzyszyły będą konkursy, wystawa rękodzieła artystycznego, dermokonsultacje, porady prozdrowotne i wiele innych.

Bilety w cenie 5 zł można odebrać do 15 marca w siedzibie Zarządu Oddziału Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Białej Podlaskiej przy ulicy Brzeskiej 41. Liczba miejsc ograniczona.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *