Biało-czerwona promocja. Garden Express i Polonus Partner zawiozą za pół ceny! [REKLAMA]

Biało-czerwona promocja. Garden Express i Polonus Partner zawiozą za pół ceny! [REKLAMA] 16

Garden Express w połączeniu z Polonus Partner, koalicja największych polskich przewoźników autokarowych, wystartował z pierwszą z trzech odsłon Biało-Czerwonej Promocji, w której ceny wybranych biletów na przejazdy autokarowe będą obniżone o 50%!

Łącznie w ramach tego cyklu pasażerowie otrzymują do dyspozycji aż 25 000 biletów w promocyjnych cenach. W pierwszym etapie skorzystać mogą wszyscy klienci Polonus Partner, którzy w okresie od 13 do 18 listopada zakupią bilety na  www.GardenExpress.pl i w tym samym okresie odbędą podróż.

Biało-czerwona akcja promocyjna Polonus Partner będzie realizowana w trzech etapach. Pierwsza odsłona biletów tańszych o połowę, z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, rozpoczyna się już dziś i potrwa przez 5 dni. Kolejne dwa etapy zaplanowane są na najbliższe tygodnie, jednak ich daty pozostaną niespodzianką, a Garden Express każdorazowo będzie ogłaszał rozpoczęcie kolejnych promocji.

Do promocji Polonus Partner przystąpili przewoźnicy z całej Polski – Polonus, Żak Express, Neobus, Albatrosbus, Contbus, Garden Express i PKS Elbląg, którzy przygotowali dla swoich pasażerów aż 25 000 biletów na podróże za połowę ceny. Promocja dostępna jest na wybranych kursach, dlatego warto się pospieszyć, ponieważ liczba biletów jest ograniczona.

Więcej informacji znaleźć można na www.GardenExpress.pl.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *