Bialscy i radzyńscy policjanci rozegrali Mecz Przyjaźni

YXJ0aWNsZXMvMjAxODA0MjQxMTM1NDktMTM1LTEuanBn,800,420
Mundurowi z Białej Podlaskiej i Radzynia Podlaskiego na co dzień współpracują ze sobą służbowo. Niedawno zrodził się pomysł, by pogłębić tę współpracę poprzez rozegranie meczu piłki nożnej.

W piątkowe popołudnie (23 kwietnia) na Stadionie Miejskim w Międzyrzecu Podlaskim odbyło się towarzyskie spotkanie piłkarskie pomiędzy policjantami z Białej Podlaskiej i Radzynia Podlaskiego.

Głównym celem meczu było popularyzowanie zasady „fair play”, kulturalnego i bezpiecznego kibicowania oraz kształtowanie wśród dzieci i młodzieży nawyków prawidłowego zachowania się w trakcie meczów.

Mundurowi promowali także zawód policjanta wśród przybyłej młodzieży. W tym celu przygotowali stoisko z policyjnymi gadżetami. Na meczu licznie pojawiali się kibice, lokalne władze samorządowe oraz komendanci miejscy i powiatowi z Białej Podlaskiej i Radzynia Podlaskiego.

Zawody sportowe swoim udziałem uświetnił także I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie pod insp. Jerzy Czebreszuk, który przez wiele lat był zawodowo związany zarówno z bialską, jak i radzyńską komendą. Jerzy Czebreszuk rozegrał w każdej z drużyn po połowie meczu.

Stojące na wysokim poziomie spotkanie, które było prowadzone przez profesjonalny skład sędziowski, zakończyło się wygraną drużyny z Białej Podlaskiej wynikiem 3:1.

Po meczu na uczestników spotkania oraz kibiców czekały liczne upominki. Policjanci już zapowiedzieli organizację kolejnych tego typu zawodów.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *