Bialscy „karatecy” z sukcesem na wyjeździe

FB_IMG_1555419751060

Trzydzieści medali i sześć tytułów wywalczyli podczas ostatnich mistrzostw zawodnicy Bialskiego Klubu Karate Kyokushin.Był to nie lada sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy.

Zawodnicy Bialskiego Klubu Karate Kyokushin Wataha z sekcji muaythai walczyli w ostatni weekend w Mistrzostwach Polski Muaythai. Zawody odbywały się w Kielcach. Tytuł Mistrza Polski w kategorii „weteran do 91 kg” uzyskał Klaudiusz Nazaruk. Krystiwan Niewinczany został Mistrzem Polski Juniorów do 67kg. Mianem wicemistrza do 75 kg uhonorowano Kiryla Kavaliou, a do 67 kg Dariusza Fedora. Nie był to koniec wysokich lokat bialskich zawodników. Wicemistrzem w kategorii +91 kg został Dawid Kotowski. Jan Sucharzewski stał się brązowym medalistą w kategorii do 75 kg.

Zawodnicy klubu z sekcji karate kyokushin w ten sam weekend uczestniczyli w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych w Łabuńkach. Łącznie wywalczyli 30 medali w tym dziewięć złotych, osiem srebrnych oraz trzynaście brązowych. Mistrzostwa były ostatnim testem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy, które odbędą się 18 i 19 maja we Wrocławiu.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *