Bialscy mundurowi zagrali charytatywnie

Bialscy mundurowi zagrali charytatywnie 16

Policjanci z komendy miejskiej oraz funkcjonariusze Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej włączyli się w pomoc walczącej z chorobą nowotworową 20-latce. Wszystkie pieniądze, które udało się zebrać podczas sportowej imprezy zostały przekazane na leczenie Kingi Przybyło.

Bialscy mundurowi odpowiedzieli na apel Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Mazowiecki i wystawili do Charytatywnego Turniej Halowej Piłki Nożnej „Dla Kingi Przybyło” drużynę Komendy Miejskiej Policji wspieraną przez funkcjonariuszy celnych.

Bialscy mundurowi zagrali charytatywnie 17

Rozgrywki odbyły się w minioną sobotę (23 marca) w Grodzisku Mazowieckim. Zmaganiom piłkarskim towarzyszyły liczne atrakcje. Nie zabrakło obecności aktorów oraz gwiazd muzyki, które w przerwach między meczami uświetniały wydarzenie swoimi występami. Podczas wydarzenia przeprowadzono także loterię fantową oraz licytację pamiątkowych przedmiotów wśród których znalazła się koszulka Kuby Błaszczykowskiego.

– W turnieju nie chodził o wynik sportowy, ale wartym wzmianki jest bardzo udany występ bialskiej drużyny, która w zmaganiach piłkarskich zajęła drugie miejsce. Na podium wyprzedziła ich tylko reprezentacja Komendy Głównej Policji – relacjonuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej komendy. Znakomita gra „naszych” została uhonorowana także indywidualną nagrodą dla najlepszego zawodnika turnieju.

Bialscy mundurowi zagrali charytatywnie 18

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *