Bialscy siatkarze pojadą na finał

YXJ0aWNsZXMvMjAxODAzMDUxMzEyNDUtODQtMS5qcGc=,800,420
Bialscy gimnazjaliści zwyciężyli w półfinale Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Taka wygrana zapewniła im awans do finału wojewódzkiego. Siatkarze zmierzyli się 28 lutego w półfinale Igrzysk Młodzieży Szkolnej na szczeblu wojewódzkim.

W pierwszym meczu Publiczne Gimnazjum nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim przegrało 0:2 z drużyną z Publicznego Gimnazjum nr 5 w Białej Podlaskiej. Gimnazjaliści z Międzyrzeca Podlaskiego zmierzyli się także z drużyną  ze Strzyżewa. Niestety, także przegrali z wynikiem 0:2. W ostatnim meczu bialscy siatkarze pokonali gimnazjalistów ze Strzyżewa 2:1. Zapewnili sobie tym samym awans do kolejnych rozgrywek.

W zwycięskim składzie zgrali drużyny z Publicznego Gimnazjum nr 5 w Białej Podlaskiej zagrali: Igor Bobruk, Dawid Drąg, Tomasz Garbowicz, Jakub Gawęda, Sebastian Jachimski, Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Karol Kupiński, Damian Langowski, Michał Mirosławski, Mateusz Ossowski, Przemysław Peryt, Patryk Pykacz, Dominik Słowik, Rafał Żurawski.

Na pierwszym miejscu podium znaleźli się siatkarze z PG nr 5 w Białej Podlaskiej. Na drugim miejscu uplasowali się siatkarze ze Strzyżewa. Trzecie miejsce przypadło zawodnikom z PG nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *