Bialscy tancerze z gradem wyróżnień

7
fot nadesłane

Tym razem nasi zawodnicy pokazali klasę podczas turnieju tańca ulicznego. Na podium stawali aż sześć razy.

To nie pierwszy raz kiedy tancerze Dance Academy Studio wracają z zawodów z ogromnymi sukcesami. Mnóstwo wyróżnień otrzymali podczas Turnieju Tańca Nowoczesnego w Łęcznej, który odbył się w miniony piątek (18 maja). Do zawodów przystąpiło prawie 1200 uczestników, którzy zmierzyli się w takich kategoriach jak solo, duet, formacje hip- hop i freestyle w 4 kategoriach wiekowych.

Tancerze oceniani byli przez jury, którego skład tworzyli Karol Polak (tancerz, choreograf, finalista „Mam Talent”), Adrian Trepiak (tancerz, choreograf UDS, finalista „Got To Dance”) oraz Agnieszka Bartkow-Lewandowska (pedagog edukacji tanecznej).

Dance Academy Studio jest szkołą tańca nowoczesnego, współczesnego i klasycznego działającą przy Bialskim Centrum Kultury. Uczęszczają do niej przede wszystkim dzieci i młodzież. Warto również wspomnieć, że grupa już za rok będzie obchodziła swoją dekadę istnienia. Choć pozornie jest to krótki staż, tancerze mają już na swoim koncie ponad 350 tytułów, które wytańczyli na różnego rodzaju festiwalach. Instruktorem grupy jest Karolina Brodzik-Zaremba. Od września ruszają nabory do wszystkich grup tanecznych.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *