Bialska uczelnia otwiera swoje drzwi

Bialska uczelnia otwiera swoje drzwi 15

Dzień otwarty będzie nie tylko okazją do zapoznania się z ofertą placówki. W programie znalazły się również wykłady otwarte, konkursy oraz zwiedzanie.

Państwowa Szkoła Wyższa w Białej Podlaskiej zaprasza wszystkich potencjalnych studentów w swoje mury już jutro od godziny 10 do 13. Na samym początku po oficjalnym otwarciu nastąpi wręczenie zaświadczeń potwierdzających zaliczenie modułu podstawowego części teoretycznej programu szkolenia wojskowego w ramach projektu pilotażowego edukacji wojskowej studentów „Legia akademicka”.

Następnie zaplanowano pokaz działań ratunkowych po wybuchu butli gazowej w wykonaniu studentów kierunku Ratownictwo Medyczne. W programie znalazły się także występy studentów Turystyki i Rekreacji oraz grupy pokazowej FolkFit Program z udziałem studentek Finansów i Rachunkowości.

W planach jest również szereg wykładów tematycznych i konkursów. Od 10.45 do 11.30 w sali 142R odbędzie się konkurs „Gra o indeks”. O tej samej porze, do godziny 11.45 w sali 159 R będzie wygłoszony wykład „Przedsiębiorczość dla młodych”, który poprowadzi dr Agnieszka Smarzewska. Również od 10.45 przy stoisku Zakładu Fizjoterapii zostanie rozegrany quiz wiedzy.

W programie znalazł się też „Wielki test wiedzy ekonomicznej”, który potrwa od 11 do 11.45 w sali 133R. Zaplanowano także „Sing star – turniej z nagrodami wg pomysłu studentów informatyki”. Konkurs będzie odbywał się od 11 do 13 w sali 238 R. Natomiast od 11.45 do 12.30 w sali 142R potrwa „TV Show: Decision is up to you”, przygotowany przez studentów filologii angielskiej.

Ponadto, podczas całego dnia otwartego będzie można zwiedzić Bibliotekę Akademicką PSW, halę sportową z częścią dydaktyczną, akademik, Centrum Badań nad Innowacjami oraz centrum Eko-Agro-Tech.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *