Biblioteka szuka pracownika

Biblioteka szuka pracownika 16

Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe magisterskie-kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym lub studia podyplomowe z informacji naukowej i bibliotekoznawstwa to masz szansę na nową pracę.

Dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej ogłasza nabór na wolne stanowisko nauczyciela bibliotekarza w Wydziale Informacyjno-Bibliograficznym i Czytelni w Bibliotece Pedagogicznej w Białej Podlaskiej. Wymiar czasu pracy to jeden pełny etat.

Pracownik powinien posiadać oprócz wykształcenia umiejętność obsługi komputera. Wymagana jest znajomość obowiązujących przepisów prawa dotyczących wykonywanej pracy. Kandydat nie może być karany za przestępstwa popełnione umyślnie. Cechy pożądane to uczciwość, rzetelność, uprzejmość i umiejętność pracy w zespole. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Dodatkowym atutem będzie znajomość formatu MARC-21 oraz Języka Haseł Przedmiotowych Biblioteki Narodowej i UKD.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć do 17 sierpnia w sekretariacie Biblioteki Pedagogicznej na ul. Kolejowej 8 lub wysłać pocztą. Są nimi list motywacyjny, CV, oryginał kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe oraz świadectw pracy i innych dokumentów potwierdzających staż pracy, a także oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Więcej szczegółów i informacji o zakresie zadań wykonywanych na stanowisku znajduje się na stronie internetowej bialabp.edu.pl

 

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *