Biblioteka ugości nocą

Biblioteka ugości nocą 16

Noc bibliotek organizowana w Dokudowie będzie doskonałą okazją do zaszczepienia w dzieciach pasji do świata książek, a także do spędzenia nocy w nietuzinkowym miejscu.

9 czerwca (sobota) Filia Biblioteki Publicznej w Dokudowie organizuje Noc bibliotek pod hasłem „Od przeszłości do przyszłości”. Od godziny 18 rozpoczną się kolejno spotkania, różne atrakcje i zabawy. Na sam początek wystawa fotograficzna Łukasza Trzebińskiego „Stare jest piękne”, a następnie występ Zespołu Lewkowianie. O 18.15 zaplanowano spotkanie z Tomaszem Demidowiczem, który opowie o historii Dokudowa i okolic.

Ognisko przy muzycznym akompaniamencie to kolejny punkt wydarzenia, a rozpocznie się o 19.30. Zajęcia w robotyki, które zaczną się o 20, będą niemal podróżą w przyszłość. O 21 uczestników wydarzenia zajmie gra terenowa „Tropiciele książek”, a godzinę później czas wypełni gra w planszówki. Koniec tego aktywnego dnia zwieńczy czytanie książek do snu około północy.

Tej nocy wszyscy zostaną w bibliotece i tam zasną ukołysani do snu lekturą. O godzinie 7 pobudka, po której wszyscy będą mogli wrócić do domu, by ze smakiem zjeść śniadanie.

Patronat nad tym wydarzeniem objął portal biala24 – www.bp24.pl.

Biblioteka ugości nocą 17

 

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *