Biblioteka w Janowie wznawia pracę, jednak z ograniczeniami

Biblioteka w Janowie wznawia pracę, jednak z ograniczeniami 15

Gminna Biblioteka Publiczna w Janowie Podlaskim wznawia swoją pracę z dniem 6 maja. Mozliwe będzie jednak jedyne zdanie i wypożyczenie książek po wczesniejszym ustaleniu konkretnej godziny. Działania takie mają zminimalizowac ryzyko ewentualnego zarażenia i ograniczenie kontaktów. 

Taki plan pracy i podjęte działania mają na celu uniknięcie tworzenia się kolejki oraz stworzyć możliwość przygotowania przez bibliotekarza wybranych, maksymalnie 4, przez czytelnika pozycji. W celu ustalenia wizyty zapraszamy do kontaktu z pracownikami Biblioteki pod numerem telefonu 83 341 30 89, w godzinach 14:00-15:00.

Każdy czytelnik zobowiązany jest do zakrycia ust oraz nosa i założenia rękawiczek ochronnych podczas przybycia do placowki, a jego obsługa odbywać się będzie w specjalnie wyznaczonym miejscu. Biblioteka będzie czynna od poniedziałku do piątku, od godz. 9:00 do 14:00. Osoby, które nie umówią się wcześniej, będą musiały poczekać w kolejce na zewnątrz budynku, w odległości 2 m od innych czekających.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *