Bieg w szpilkach nie tylko dla pań

Bieg w szpilkach nie tylko dla pań 15

Wyjątkowa charytatywna impreza odbędzie się po raz drugi w Białej Podlaskiej. Do przebiegnięcia będzie dystans 400 metrów. Wbrew pozorom, w biegu mogą wziąć udział również panowie.

Bialski bieg „Szpilki na trasie” w tym roku będzie miał już swoją drugą edycję. W biegu mogą wziąć udział zarówno panie, jak i panowie. Jednak, aby móc uczestniczyć w tym wydarzeniu należy spełnić kilka warunków. Pierwszym  z nich jest założenie szpilek, których wysokość minimalna mierzyć będzie siedem centymetrów – wysokość obcasa będzie mierzona przez komisję. Należy pamiętać, że obuwie nie może zakrywać kostki, oznacza to, że nie można biec w botkach, kozakach czy koturnach. Ponadto uczestnicy są zobowiązani do ubrania się w sukienki bądź spódnice.

Liczba miejsc jest ograniczona. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, w którym znajdą się m.in. numer startowy, agrafki, woda oraz materiały sponsorów. Na mecie każdemu zostanie wręczony pamiątkowy medal. Bieg wystartuje w sobotę  (30 czerwca) o godzinie 16 przy Placu Wolności w Białej Podlaskiej. Rejestracja uczestników rozpocznie się o 14.30.

Organizatorami tego wydarzenia są  Klub Biegacza Biała Biega, Time2Go i Bialską Strefę Kobiecego Komfortu. Zebrane środki finansowe wesprą Stowarzyszenie Wspólny Świat i zostaną przeznaczone na budowę pierwszego w naszym kraju Centrum Pomocy Osób z Autyzmem.

ZOBACZ TAKŻE: Wydarzenie na Facebooku

ZOBACZ TAKŻE: Zapisy

Bieg w szpilkach nie tylko dla pań 16

A tak wyglądał I Bieg „Szpilki na trasie” w Białej Podlaskiej.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *