Biegali po mieście. Nagrały ich kamery

Biegali po mieście. Nagrały ich kamery 15
Rozśpiewani studenci w przebraniach tłumnie biegali po ulicach miasta. Nie był to jednak studencki wybryk, a plan teledysku.

W środę (28 marca) tłum studentów w biało-czerwonych barwach w podskokach przemierzał ulicę Kopernika w Białej Podlaskiej. Wszystko to za sprawą Witolda Mikołajczuka – Witka Muzyka Ulicy. Muzyk przygotowuje piosenkę i teledysk na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji.

– Zainspirowało mnie dwóch kolegów. Powiedzieli żebym pomyślał o mistrzostwach świata i ułożył piosenkę. Inny kolega wspomniał, że fajnie byłoby to zrobić w Białej Podlaskiej z grupą młodzieży z AWF i tak od słowa do słowa to się udało zrealizować – mówi Witek, muzyk.

Kilkuset rozśpiewanych studentów Akademii Wychowania Fizycznego mogło zaskoczyć przechodniów oraz mieszkańców. Nie był to jednak kolejny szalony wyczyn, a plan teledysku Witka.

Nagrania odbywały się w różnych miejscach miasta. Nie była to prosta praca, gdyż każda ze scen była powtarzana kilka razy. Studenci mieli na sobie biało-czerwone gadżety, stroje ludowe, a także zabawne przebrania.

– Chcemy pokazać świetną zabawę i to jak AWF potrafi razem współpracować oraz kibicować – mówi Joanna, studentka AWF.

Witek zdradził, że jego nowy utwór ma być dynamiczny. Będzie opowiadać o postaciach historycznych, kadrze oraz o tym jak piłka nożna łączy ludzi. Z racji tego, że mistrzostwa odbędą się w Rosji, refren śpiewany jest w języku rosyjskim. Zwrotki zaś w języku polskim.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *