Biegiem uczcili pamięć ofiar zbrodni katyńskiej

DSC_0002

Za nami jedenasta edycja Katyńskich Powiatowych Biegów Przełajowych. W sportowych zmaganiach wzięły udział dzieci oraz młodzież.

Wydarzenie to odbyło się 25 kwietnia o godzinie 10 przy ulicy Kodeńskiej w Terespolu (w tzw. młodym lasku). Podczas otwarcia została wprowadzona flaga olimpijska i zapalono znicz, po czym nastąpiło odczytanie Apelu Olimpijskiego i Apelu Poległych. Na uczestników czekało kilka konkurencji: Igrzyska Dzieci (osiem biegów), Igrzyska Młodzieży Szkolnej (cztery biegi) i Licealiada (trzy biegi).

Wyniki

Igrzyska Dzieci

Dziewczęta – rocznik 2011 – 2010

  1. Iga Karwowska – nr 3 Międzyrzec Podl. – 10 pkt
  2. Natalia Chacewicz – Woskrzenice D – 9pkt
  3. Martyna Dejneka – nr 4 Biała Podl.- 8pkt
  4. Emilia Marczak – Dobryń D – 7 pkt
  5. Hanna Czech – Rossosz – 6pkt
  6. Lena Machnowska – nr 1 Terespol – 5pkt
  7. Karolina Grochowska – Swory – 4pkt
  8. Alicja Brodawka – nr 3 Międzyrzec Podl – 3pkt
  9. Amelia Pietraszuk – nr 3 Międzyrzec Podl – 2pkt
  10. Maja Zagajska – Sławatycze- 1pkt
  11. Sandra Sławecka – Sławatycze
  12. Martyna Małachwiejczyk – nr 3 Miedzyrzec Podl.
  13. Karolina Matacz – nr 3 Międzyrzec Podl
  14. Iga Romowska – nr 3 Międzyrzec Podl
  15. Milena Sawczuk – Swory.

Chłopcy – rocznik 2011 – 2010

  1. Maksymilian Wysokiński – nr 3 Międzyrzec Podl. – 10pkt
  2. Dawid Jaszczuk – Swory – 9pkt
  3. Wiktor Sobiechowicz – Łomazy – 8pkt
  4. Marcel Wołosowicz – Łomazy – 7pkt
  5. Maciej Kalisz – nr 3 Międzyrzec Podl. – 6pkt
  6. Kacper Światkowski – Sławatycze – 5pkt
  7. Łukasz Kajka – Woskrzenice D- 4pkt
  8. Karol Bartoszuk – nr 3 Międzyrzec Podl.- 3pkt
  9. Szymon Bajkowski – SSp Biała Podl.- 2pkt
  10. Adam Olichwirowicz – Łomazy – 1pkt
  11. Gabriel Łuciuk – Sławatycze
  12. 12.Stanisław Chwesiuk – SSP Biała Podl
  13. Jakub Rabczuk – nr 4 Biała Podl.
  14. Sebastian Krekora – Swory
  15. Wojciech Kapłan – nr 4 Biała Podl.
  16. Aleksander Wysokiński – nr 3 Miedzyrzec Podl.
  17. Michał Smerachowski – SSP Biała Podl.
  18. Wojciech Siłaczuk – Swory
  19. Kamil Kołodziej – nr 3 Miedzyrzec Podl.
  20. Jakub Siłuszyk – nr 3 Miedzyrzec Podl.
  21. Bartek Bołba – Rokitno
  22. Marcin Olesiejuk – Swory
  23. Karol Reszotnik – nr 4 Biała Podl.
  24. Jakub Kukawski – Dobryń D
  25. Dawid Czemierski – nr 3 Międzyrzec Podl.

Dziewczęta – rocznik 2009 – 2008

  1. Klaudia Szyndler – nr 3 Międzyrzec Podl. – 10pkt
  2. Amelia Skibińska – Sławatycze – 9pkt
  3. Julia Kaździoł – Woskrzenice D – 8pkt
  4. Aleksandra Kupińska – SSp Biała Podl – 7pkt
  5. Karolina Dudek – Zalesie – 6pkt
  6. Julia Segeń – Woskrzenice D – 5pkt
  7. Maria Markowska – Dobryń D – 4pkt
  8. Wiktoria Koszołko – Woskrzenice D – 3pkt
  9. Laura Andrzejewicz – Sławatycze – 2pkt
  10. Łucja Karwowska – Rossosz – 1pkt.
  11. Karolina Tymoszuk – nr 3 Międzyrzec Podl
  12. Julia Nowosielska – Rossosz
  13. Blanka Najdyhor – Piszczac
  14. Julia Pawłowska – Piszczac
  15. Julia Kwiatkowska – nr 1 Terespol
  16. Maria Sebastianiuk – Zalesie
  17. Dominika Chotkowska – Łomazy
  18. Oliwia Hołonowicz – Łomazy
  19. Julia Stachura – Swory
  20. Natalia Wójcik – nr 4 Biała Podl.
  21. Amelia Kupryś – Kodeń
  22. Julia Srełko – Kobylany
  23. Oliwia Jaszczuk – Rossosz
  24. Zuzanna Chmielewska – SSP Biała Podl
  25. Patrycja Markowska – nr 1 Terespol
  26. Weronika Ostrzyżek – Kodeń
  27. Kalina Wojewoda – Kodeń
  28. Lena Siergiej – Swory
  29. Aleksandra Żukowska – Łomazy
  30. Ewa Lewczuk – Neple
  31. Samanta Ochnio – Neple
  32. Wiktoria Falkiewicz – Kodeń
  33. Nela Witowska – Sławatycze
  34. Maja Sabat – Kodeń
  35. Sandra Szupiluk – Swory
  36. Monika Olesiejuk – Swory
  37. Julia Dobrolińska – Kobylany
  38. Nikola Zub – nr 1 Terespol

Chłopcy – rocznik 2009 – 2008

  1. Jan Jarmoszewicz – Połoski – 10pkt
  2. Paweł Osypiuk – Kobylany – 9pkt
  3. Dawid Wojdat – Rokitno – 8pkt
  4. Hubert Marczak – Dobryń D – 7pkt
  5. Łukasz Pawluczuk – Neple – 6pkt
  6. Aleksander Wasilczuk – Sławatycze – 5pkt
  7. Marcel Oleszczuk – Łomazy – 4pkt
  8. Krystian Parchomiuk – Łomazy – 3pkt
  9. Wiktor Głowacki – Rossosz – 2pkt
  10. Patryk Stanielewicz – Rossosz – 1pkt.
  11. Grzegorz Miśkowiec – Kodeń
  12. Szymon Świderski – Kodeń
  13. Łukasz Siłaczuk – Swory
  14. Kacper Szymanek – Łomazy
  15. Ignacy Jaszczuk – Kodeń
  16. Emil Sosnowski – nr 3 Międzyrzec Podl
  17. Michał Grochowski – Swory
  18. Wojciech Sawczuk – Swory
  19. Piotr Woszkiel – Sławatycze
  20. Szymon Dziem – Rokitno
  21. Bartłomiej Szutko – Swory
  22. Piotr Głowacki – Kodeń
  23. Krzysztof Kuczko – nr 4 Biała Podl.
  24. Jakub Sikora – Kodeń
  25. Karol Charczuk – nr 3 Międzyrzec Podl
  26. Rafał Maciak – Kodeń
  27. Emil Hanas – SSP Biała Podl.
  28. Mateusz Roszkowski – Kodeń
  29. Przemysław Hołonowicz – Łomazy
  30. Paweł Jakubowicz – nr 3 Międzyrzec Podl
  31. Mikołaj Siluk – Neple
  32. Szymon Płandowski – Kodeń
  33. Dawid Komarowski – nr 4 Biała Podl
  34. Paweł Wawryniuk – Neple

Dziewczęta – rocznik 2007

  1. Lena Najdyhor – Piszczac – 10pkt
  2. Małgorzata Biernacka – Piszczac – 9pkt
  3. Justyna Witkowska – Neple – 8pkt
  4. Karolina Kulig – Łomazy – 7pkt
  5. Agnieszka Rusińska – nr 3 Międzyrzec Podl. – 6pkt
  6. owita Filipczak – nr 1 Terespol – 5pkt
  7. Wiktoria Iwaniuk – Wólka Dobryńska – 4pkt
  8. Daria Koleśnicka – nr 3 Międzyrzec Podl – 3pkt
  9. Daria Myszka – nr 3 Międzyrzec Podl – 2pkt
  10. Natalia Norbik – SSP Biała Podl – 1pkt
  11. Nina Hawryluk – nr 3 Międzyrzec Podl
  12. Aleksandra Sikora – Kodeń
  13. Joanna Łukaszewicz – Sławatycze
  14. Emilia Iwańczuk – Sławatycze
  15. Daria Jaszczyk – nr Terespol
  16. Sara Szabelska – Kodeń
  17. Zuzanna Mackiewicz – Kodeń
  18. Julia Kowaluk – Kobylany
  19. Karolina Matusiewicz – Neple

Chłopcy – rocznik 2007

  1. Oliwer Jabkiewicz – Kodeń – 10pkt
  2. Wiktor Woszczak – Rokitno – 9pkt
  3. Jakub Zasiuk – nr 1 Terespol – 8pkt
  4. Kacper Pieniak – Zalesie – 7pkt
  5. Wiktor Dejneka – nr 4 Biała Podl. – 6pkt
  6. Alan Guzowski – Sławatycze – 5pkt
  7. Mikołaj Lesik – nr 1 Terespol – 4pkt
  8. Krzysztof Kaca – Sławatycze – 3pkt
  9. Łukasz Juszczuk – Rokitno – 2pkt
  10. Patryk Zub – nr 1 Terespol – 1pkt
  11. Wiktor Mironiuk – nr 3 Międzyrzec Podl
  12. Szymon Poleszczuk – nr 1 Terespol
  13. Kacper Sitniczuk – Małaszewicze
  14. Gabriel Jastrzębski – Wólka Dobryńska

Dziewczęta – rocznik 2006

  1. Joanna Jankowska – Dobryń D – 10pkt
  2. Aleksandra Żukowska – nr 2 Terespol – 9pkt
  3. Maja Witkowska – Sławatycze – 8pkt
  4. Aleksandra Ziemiuk – Rossosz – 7pkt
  5. Martyna Wawryszuk – nr 1 Terespol – 6pkt
  6. Natalia Wegiera – Kobylany – 5pkt
  7. Zofia Sabat – Kodeń – 4pkt
  8. Monika Chalimoniuk – Swory – 3pkt
  9. Paulina Zieniuk – Rossosz – 2pkt
  10. Lena Rzymowska – Zalesie – 1pkt
  11. Judyta Osik – Sławatycze
  12. Kinga Danieluk – Kodeń
  13. Julia Dorosz – SSP Biała Podl
  14. Julia Nowacka – nr 1 Terespol
  15. Anna Juchimiuk – Łomazy
  16. Ewa Bajkowska – Łomazy
  17. Martyna Sacewicz – Neple

Chłopcy – rocznik 2006

  1. Sebastian Krasucki – Swory – 10pkt
  2. Kamil Chiluk – nr 1 Terespol – 9pkt
  3. Eryk Semeniuk – Rokitno – 8pkt
  4. Szymon Parafiniuk – Rossosz – 7pkt
  5. Łukasz Marecki – Kodeń – 6pkt
  6. Damian Uss – nr 1 Terespol – 5pkt
  7. Filip Tymoszuk – nr 4 Biała Podl – 4pkt.
  8. Wojciech Baczkura – Swory – 3pkt
  9. Kuba Łukaszuk – Rokitno – 2pkt
  10. Patryk Terpiłowski – nr 1 Terespol – 1pkt
  11. Jakub Wawryszuk – nr 1 Terespol
  12. Bartosz Krzyżanowski – Małaszewicze
  13. Karol Głowacki – Swory
  14. Kacper Machnowski – nr 1 Terespol
  15. Piotr Markowski – Dobryń D
  16. Maciej Dawidziuk – nr 4 Biała Podl
  17. Grzegorz Trochonowicz – Łomazy
  18. Kazimierz Daniluk – Kobylany
  19. Szymon Makaruk – Rossosz
  20. Adrian Mincewicz – Wólka Dobryńska
  21. Jakub Filipek – Kodeń
  22. Gabriel Łukanowski – Zalesie
  23. Patryk Lewkowicz – nr 1 Terespol
  24. Piotr Zubelewicz – Łomazy
  25. Adam Duda – Zalesie
  26. Szymon Leonienko – nr 1 Terespol

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta – rocznik 2005

  1. Izabela Marczak – Dobryń D – 10pkt
  2. Klaudia Osipiuk – Wisznice – 9pkt
  3. Dagmara Limina – nr 3 Międzyrzec Podl. – 8pkt
  4. Kinga Bogusz – Kobylany – 7pkt
  5. Karolina Sawczuk – Swory – 6pkt
  6. Maja Czublun – SSp Biała Podl. – 5pkt
  7. Karolina Brtsch – Sławatycze – 4pkt
  8. Klaudia Mackiewicz – Łomazy – 3pkt
  9. Dominika Janiszek – nr 1 Terespol – 2pkt

Chłopcy – rocznik 2005

  1. Cezary Zaorski – nr 1 Terespol – 10pkt
  2. Igor Gawda – Swory – 9pkt
  3. Piotr Stanilewicz – Rossosz – 8pkt
  4. Patryk Pawłowski – Rossosz – 7pkt
  5. Mateusz Antonowicz – Piszczac – 6pkt
  6. Kacper Bańkowski – Łomazy – 5pkt
  7. Michał Zagajski – Sławatycze – 4pkt
  8. Szymon Guz – Małaszewicze – 3pkt
  9. Jakub Kościuczuk – Piszczac – 2pkt
  10. Maciej Kowaluk – Kobylany – 1pkt
  11. Dawid Zasiuk – nr 1 Terespol
  12. Karol Dmitruk – nr 2 Terespol
  13. Maciej Raszplewicz – nr 1 Terespol
  14. Paweł Drygulski – Wólka Dobryńska
  15. Piotr Kowaluk – Kobylany
  16. Krystian Jarosiewicz – nr 1 Terespol

Dziewczęta – rocznik 2004 – 2003

  1. Magdalena Olesiejuk – nr 3 Międzyrzec Podl. – 10pkt
  2. Bernadetta Prokopiuk – Piszczac – 9pkt
  3. Weronika Chalimoniuk – Swory – 8pkt
  4. Lucyna Sawczuk – Swory – 7pkt
  5. Aleksandra Bujnik – Rossosz – 6pkt
  6. Wiktoria Rosa – SSp Biała Podl. – 5pkt
  7. Aneta Nowosielska – Łomazy – 4pkt
  8. Julia Jucyk – nr 4 Biała Podl – 3pkt
  9. Natalia Mentel – Małaszewicze – 2pkt
  10. Laura Kortoniuk – nr 3 Międzyrzec Podl – 1pkt.
  11. Paulina Fedorczuk – nr 2 Terespol
  12. Julia Bożedajek – nr 3 Międzyrzec Podl
  13. Julia Opolska – Małaszewicze
  14. Agnieszka Demidowicz – Wólka Dobryńska
  15. Oliwia Hernik – nr 1 Terespol

Chłopcy – rocznik 2004 – 2003

  1. Jacek Gryta – Swory – 10pkt
  2. Patryk Tarasiewicz – Rossosz – 9pkt
  3. Dawid Waśkiewicz – Łomazy – 8pkt
  4. Krystian Kajka – Woskrzenice D – 7pkt
  5. Miłosz Pawlak – Piszczac – 6pkt
  6. Cyprian Kuchnio – Wólka Dobryhńska – 5pkt
  7. Michał Kalinowski – nr 3 Międzyrzec Podl – 4pkt
  8. Paweł Kowaluk – Kobylany – 3pkt
  9. Jakub Lipiński – nr 4 Biała Podl – 2pkt
  10. Mateusz Trochonowicz – nr 3 Międzyrzec Podl – 1pkt
  11. Kacper Panasiuk – Swory
  12. Paweł Kołodziej – nr 3 Międzyrzec Podl
  13. Aleksander Karwowski – nr 3 Międzyrzec Podl
  14. 14.Paweł Sidorczuk – nr 3 Międzyrzec Podl
  15. Kacper Tarasiuk – Neple

 

Licealiada:

Dziewczęta – rocznik 2002 i starsze

  1. Justyna Bajkowska – LO Wisznice – 10pkt
  2. Żaneta Dowhun – IV LO Biała Podl. – 9pkt
  3. Marzena Kaliszuk – ZS Janów Podl. – 8pkt
  4. Dagmara Sawczuk – ZS Janów Podl. – 7pkt
  5. Natalia Klimiuk – ZDZ Biała Podl. – 6pkt
  6. Gabriela Naumiuk – ZS Janów Podl. – 5pkt.
  7. Oliwia Domańska – ZS Małaszewicze – 4pkt
  8. Wiesława Szpura – ZS Małaszewicze – 3pkt
  9. Marta Kulik – ZS Janów Podl – 2pkt
  10. Paulina Kondera – ZDZ Biała Podl – 1pkt
  11. Karolina Parzyszek – ZS Małaszewicze
  12. Kinga Linkiewicz – LO Wisznice
  13. Gabriela Kajka – ZDZ Biała Podl
  14. Paulina Oniszczuk – ZS Janów Podl
  15. Gabriela Olchowik – ZS Małaszewicze
  16. Klaudia Kaliszuk – ZS Janów Podl
  17. Weronika Skibniewska – ZDZ Biała Podl
  18. Marta Harasimiuk – ZS Małaszewicze
  19. Kinga Ciura – ZS Małaszewiczde

Chłopcy – rocznik 2002

  1. Timur Pawluczuk – IV LO Białla Podl. – 10 pkt
  2. Marcin Puczko – ZS Małaszewicze – 9pkt
  3. Patryk Krzyżanowski – ZS Małaszewicze – 8pkt
  4. Piotr Nieścioruk – ZS Janów Podl. – 7pkt
  5. Patryk Ignatowicz – ZS Janów Podl. – 6pkt
  6. Patryk Sczeszek – LO Wisznice – 5pkt
  7. Tomasz Wężowski – ZS Małaszewicze – 4pkt
  8. Kacper Olszewski – ZS Janów Podl – 3 pkt
  9. Maciej Kulik – ZS Janów Podl – 2pkt
  10. Kamil Kowal – ZDZ Biała Podl – 1pkt
  11. Jakub Cieślak – ZS Janów Podl.

Chłopcy – rocznik 2001 i starsi

  1. Kamil Sosidko – ZS Małaszewicze – 10 pkt
  2. Mateusz Szczygielski – ZS Małaszewicze – 9pkt
  3. Wojciech Jankowski – ZS Janów POdl. – 8pkt
  4. Michał Koprianiuk – ZDZ Biała Podl. – 7pkt
  5. Marcin Marczak – ZS Małąszewicze – 6pkt
  6. Kamil Tokarski – ZS Janów Podl. – 5pkt.
  7. Artur Kamiński – ZS Janów Podl. – 4pkt.
  8. Daniel Kobyliński – IV LO BiaŁa Podl. – 3pkt
  9. Krzysztof Chud – ZS Janów Podl – 2pkt
  10. Jakub Demianiuk – ZDZ Biała Podl. – 1pkt
  11. Szymon Rusinek – ZS Janów Podl
  12. Kaper Grzęda – ZS Małaszewicze
  13. Przemysław Sawoniuk – ZDZ Biała Podl

 

Punktacja drużynowa:

Igrzyska Dzieci

1m –nr 3 Międzyrzec Podlaski – 55pkt

2m –nr 1 Terespol – 44pkt

3m –Sławatycze – 38pkt

4m –Woskrzenice, Swory, Rokitno – 29pkt

5m –Dobryń – 28pkt

6m –Rossosz – 26pkt

7m –Łomazy – 23pkt

8m –Kodeń – 20 pkt

9m –Piszczac – 19pkt

10m –nr 4 Biała Podl – 18pkt

11m –Zalesie, Kobylany, Neple – 14pkt

12m – Społeczna SP Biała Podl., SP Połoski – 10pkt

13m –nr 2 Terespol – 9pkt

14m –Wólka Dobryńska – 4pkt

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

1m – Swory – 40pkt

2m – Rossosz – 30pkt

3m – nr 3 Międzyrzec Podl. – 24pkt

4m – Piszczac – 23pkt

5m – Łomazy – 20pkt

6m – nr 1 Terespol – 12pkt

7m – Kobylany – 11 pkt

8m – Społeczna Biała Podl., Dobryń D – 10pkt.

9m – Wisznice – 9pkt

10m – Sławatycze – 8pkt

11m – Woskrzenice – 7pkt

12m – nr 4 Biała Podl., Małaszewicze, Wólka Dobryńska – 5pkt

 

Licealiada:

1m – ZS Janów Podl. – 59pkt

2m – ZS Małaszewicze – 53pkt

3m – IV LO Biała Podl. – 22pkt

4m – ZDZ Biała Podl. – 16pkt

5m – LO Wisznice – 15pkt

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *