Biegli z jajem

DSC_8238
Biegacze mieli do pokonania trasy pięciokilometrowe i dziesięciokilometrowe. Organizatorzy oceniali też najciekawsze przebranie na tegorocznym „Biegu z jajem”.

Bieg z jajem odbył się 7 kwietnia na terenie „międzyrzeckich Jeziorek” w Międzyrzecu Podlaskim za sprawą fundacji „W te pędy”. Uczestnicy mogli wziąć udział w biegu na 5 km oraz na 10 km. Zorganizowano też bieg nordic walking na trasie o długości 5 km. Podczas biegów oceniano także najciekawsze przebrania biegaczy. Dodatkowo, na placu imprezy staną autobus w którym zorganizowano zbiórkę krwi.

W kategorii biegu na 5 km mężczyzn, pierwsze miejsce zajął Tomasz Skraburski ze Styrzyńca. Tuż za nim na podium stanął Dawid Skraburski z Białej Podlaskiej. Na trzecim znalazł się Paweł Siejko, przedstawiciel fundacji „w te pędy”.

Na tym samym dystansie jako pierwsza kobieta na mecie pojawiła się Jolanta Żebrowska z Puław. Za nią uplasowała się Katarzyna Kowalczyk z Dęblina. Na trzecim miejscu znalazła się Monika Taraszkiewicz z Łosic.

Bieg na 10 km mężczyzn jako pierwszy ukończył Jacek Chruściel z Międzyrzeca Podlaskiego. Na drugim miejscu podium stanął Rafał Klimek z Wisznic. Trzecie miejsce przypadło Wiktorowi Waszczukowi z Międzyrzeca Podlaskiego.

W kategorii kobiet na pierwszym miejscu stanęła Monika Osińska z Łukowa. Tuż za nią Anna Chustecka z Wisznic. Na ostatnim miejscu podium znalazła się Beata Chruściel z Międzyrzeca Podlaskiego.

W kategorii nordic walking mężczyzn pierwszy był Paweł Jagiełła z Białej Podlaskiej. Na drugim miejscu stanął Grzegorz Rychlik z Międzyrzeca Podlaskiego. Ostatnie miejsce podium zajął Sylwester Męczyński z Miś.

Nordic walking kobiet wygrała Barbara Timoszuk z Dęblina. Tuż po niej na mecie pojawiła się Agata Tuzimek z Kurowa. Na trzecim miejscu znalazła się Aleksandra Mikucka z Janowa Podlaskiego.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *