Bili i kopali go po całym ciele. Stracił też telefon

Bili i kopali go po całym ciele. Stracił też telefon 16

Mieszkaniec gminy Biała Podlaska padł ofiarą dwóch nieznanych mu sprawców. Napastnicy najpierw bili go pięściami, a gdy upadł, zaczęli go kopać.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (17 maja) w Piszczacu przy ulicy Cmentarnej. Pokrzywdzony powiadomił policję, że został napadnięty przez dwie osoby. Oprawcy zadawali mężczyźnie uderzenia pięściami, aż do momentu gdy ten upadł na ziemię. Po tym zaczęli go kopać po całym ciele, w wyniku czego doznał on dotkliwych obrażeń.

W trakcie zajścia doszło do zagubienia przez pokrzywdzonego telefonu marki Huawei P20 Lite, którego nie udało się odnaleźć. Mógł on zostać przywłaszczony po jego znalezieniu.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Ot i Piszczac. Nic dziwnego. Zenek się zadomowił na dobre. Jaka muzyka taki Piszczac . Tak trzymać panie wójcie.!!! Za rok proponuje więcej takiej „muzyki”. Zrób pan z Piszczaca jeszcze większą wiochę. Przecież o to chodzi. Piszczac Zenusiem słynie………

  2. Zenek – złoty a skromny. Piszczac – skromny a niebezpieczny. Więcej policji A mniej chałtur typu Boys etc. Wstyd za Piszczac. Tu się wychowałam, znajomym wstydzę się przyznać że Discopololand wójt tu urządza.